Свалявський район, с. Поляна, вул. Курортна 1а

Відгуки

Олександр

У липні відпочивали в санаторії, враження залишилися тільки позитивні: великі, чисті номери, триразове харчування, безліч процедур, особливо сподобався підводний гідромасаж тіла, а природа взагалі казка, такі види, не передати словами. Чи задоволені

Тетяна

Поїхала лікуватися з проблемою травного тракту і ШКТ, а заодно і відпочити. Порадувало людське ставлення лікарів і обслуговуючого персоналу санаторію, завжди доброзичливі, виконують свою роботу без нарікань і претензій, спасибі.

Вікторія

Відвідали санаторії Сонячне Закарпаття в Поляні в червні місяці минулого року і нітрохи не пошкодували. Їздили по путівці від соц. страху. Сам санаторій розташований в неймовірно мальовничому місці. Поселили нас у другому корпусі в одномісному номері. Ремонт звичайно не євро, а й причепитися особливо не до чого, номер чистий, меблі практично нова. є все необхідне – двоспальне ліжко, шафа, журнальний столик, телик, холодильник, зручності в номері. Що стосується харчування, то воно тут трьох разове по системі шведський стіл, годують смачно, завжди пропонують кілька видів перших страв, м’яса, гарнірів, салатів – голодними ніколи не йшли. Можна ходити на процедури, але ми від них відмовилися, тільки мінеральну водичку пили. кілька разів їздили на екскурсії, правда вони платні. Одним словом, відпочили чудово.

Любов

Дуже приємно що залишилися ще такі курорти як Ваш, де доступне за ціною і якість лікування залишається головним! Їжджу сюди вже п’ятий рік підлікуватися і відпочити в природному тиші від шуму міста. Спасибі персоналу санаторію за турботу і доброчесна відношення!

Сергей

В санаторий езжу лечить заболевания желудка, второй год подряд весной и осенью, позволяют демократичные цены на услуги. Удобно что медицинские обследования можно пройти здесь, врачи индивидуально под тебя (т.е под заболевание) подбирают лечение и питание. Процедуры проводят в установленное время, так что ждать в очереди не приходится. Кормят по домашнему, вкусно и сытно хоть и диетическое питание, а для просто отдыхающих на курорте есть рынок и кафешки с ресторанами. Сервис врачебных услуг и проживания с досугом заслуживает похвал, отлажен хорошо и не разочаровал, не надоедливый врачебный контроль и санаторный режим не сколько не омрачают отдых! Как бы здесь все хорошо не было устроенно, главное это отношение сотрудников, которым большое спасибо за их труд!

Юрий

В этом санатории мы с женой отдыхали в сентябре.Ехали ради воды и лечения!!! Но были приятно удивлены, на те деньги за путевку с человека(проживание-питание-лечение+общие анализы, зондирование, ректоскопия, кардиограмма тоже входит в стоимостъ). Бесплатных процедур которые входят в путевку достаточно. Остальное можно по желанию докупить. Времени на их прохождение с головой хватает. Номера нормальные. В номере убирают, меняют полотенца, дают туалетную бумагу. Медсестры в корпусе отзывчивые можно обращаться по любому вопросу. В столовой кормили отлично. Шведский стол очень разнообразный: каждый раз три вида салатов, разные виды первого, разные гарниры, рыба, мясо, молочные супы, фрукты. Одним словом похудеть нам не удалось!Каждый вечер дискотека. Мы остались очень довольны отдыхом. В следующий раз поедем с детьми.

Olga

Маса тільки самих позитивних емоцій. Отримала заряд бадьорості на довгий час. Санаторій знаходиться в горах, тому повітря тут надзвичайно свіжий, охолонувши неможливо надихатися, після міських буднів. Природа-казкова. Описати неможливо, потрібно подивитися особисто. Взагалі місце розташування дуже вдале. За час перебування, відвідала безліч екскурсій. Окремо хочу висловити подяку екскурсоводу Юліану. Дуже цікава і різнобічна особистість. З ним просто приємно поспілкуватися на різні теми. Що стосується проживання, так мене заселили в другий корпус. Все необхідне було присутнє. Чистенько і затишно. Годували чудово, голодної ніколи не ходила. Приємний і ввічливий персонал. Рекомендую відпочити і оздоровитися

Світлана

Пишу побажання не тільки від свого імені , а від великого колективу, з яким багато років у вас відпочиваємо. Все дуже подобається, влаштовує та приємно (персонал, лікування,харчування,краєвиди), окрім культурно-масової роботи відповідального за це персоналу , хотілося б побажати відповідальним працівникам приділити більше уваги таким заходам, як танцювальні : привести приміщення(зал) в належний стан,змінити репертуар групи та проводити такі заходи не 2-3 рази в неділю, а частіше, так як не хотілося б відчувати себе в такому приємному закладі, як в лікарні. Рекомендую гарний відпочинок та прошу прийняти до уваги заступника директора з культурно-масової роботи Поповича Василя Васильовича прохання ваших відпочивальників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.