Дороги

Це один з варіантів маршруту, за якими відпочиваючі добираються до курорту Поляна в Закарпатті, в 11 км від міста Свалява.

З великого міста України можна виїхати

  • особистим транспортом
  • літаком
  • поїздом
  • автобусом

і прибути в місто Ужгород. Далі попрямувати в місто Сваляву, до якого 75 км на одному з видів транспорту

  • електричка
  • маршрутне таксі
  • автобус

Потім слідувати до селища міського типу Поляна

  • автобусом
  • таксі
  • трансфером.

Що не сезон, то благодать

У зв’язку зі зміною клімату на планеті, складно передбачити яким буде зимовий відпочинок в Поляні. Зазвичай схили гір навколо курорту Поляни покриті снігом з листопада по березень. Це час гірськолижного буму. Рельєф спусків настільки різноманітний, що тренуватися на гірських лижах можуть від «немовлят» до чемпіонів. Долати трасу від низу до верху зручно на гірськолижному і бугельному підйомнику, який починається в центрі селища.

СПА процедура

Після активного відпочинку для відновлення сил і оздоровлення любителі можуть прийняти СПА-процедуру. У Поляні під відкритим небом на березі озера чан з мінеральною водою «Поляна Квасова», з травами і з охочими оздоровитися, нагрівається на багатті до 32-40 градусів. Купальщики періодично охолоджуються в поруч стоїть чані з холодною водою. Поступово вода нагрівається до 38-42 градусів.

Ця процедура покращує роботу суглобів, допомагає оновлювати після переломів, уповільнює старіння шкіри.

Мінеральна вода

На курорті Поляна найчистіше повітря не обпалює морозом взимку і не сушить в теплу пору року. Воду гірських річок можна пити. Сонячних днів буває не менше, ніж в Сочі. Мінеральна вода в Поляні стала джерелом здоров’я для багатьох людей вже більше 130 років. Гості з Європи, Росії, країн СНД, України приїжджають на відпочинок в Поляну для оздоровлення мінеральною водою «Поляна Квасова». Санаторій Сонячне Закарпаття в Поляні надає діагностичні, лікувальні послуги, проживання, харчування, розваги, екскурсії.

Приватні готелі, пансіонати пропонують проживання та харчування. В цьому випадку для лікування мінеральною водою в оздоровниці купуються курсівки.

Лікарі не рекомендують пити воду довго і безконтрольно. Безкоштовні бювети знаходяться у вільному доступі в селищі Поляна, на території санаторіїв, пансіонатів.

Відпочинок в Поляні доповнюється прогулянками і екскурсіями по історичних місцях, пам’ятників культури. Популярна екскурсія Поляна-Мукачево на джерело термальної води. У басейн надходить мінеральна вода, нагріта в надрах землі до 35 градусів.Водолікування такою водою рекомендується для оздоровлення серцево-судинної системи, шкіри.